Szklane pasy kuchenne czyli estetyka, klasa i styl

Wykonujemy szklane pasy kuchenne z jednobarwnego szkła LAKOBEL , hartowanego szkła lakierowanego
i szkła pokrytego laminatem graficznym.

Jesteśmy profesjonalistami

Nasze projekty

Najnowsza Technologia

Szkło Lacobel

Szkło Lacobel dzięki bogatej kolorystyce znajduje zastosowanie jako dodatek do szaf oraz jako drzwiczki meblowe. Jest ono bardzo chętnie stosowane w nowoczesnych wnętrzach, ponieważ daje niesamowite wrażenie wizualne i powiększa optycznie przestrzeń. 

Szkło Lacobel

Szkło Lacobel służy jako szkło dekoracyjne, które od strony koloru pokryte jest lakierem. Charakteryzuje się odpornością na wysokie temperatury i promienie UV oraz łatwością w utrzymaniu.

Szkło Laminowane

Szkło laminowane składa się z co najmniej dwóch tafli szkła scalonych ze sobą folią. Takie połączenie otwiera przed Państwem wiele nowych możliwości zastosowania w życiu codziennym. Jest również bezpieczne w przypadku stłuczenia. Do tworzenia szkła laminowanego wykorzystuje się folie przezroczyste, matowe, kolorowe, a także wzory grafik oraz zdjęcia, dzięki czemu szkło laminowane znajduje szerokie zastosowanie.

Szkło Laminowane

Możecie Państwo przesłać własne aranżacje i pomysły, a my pomożemy je zrealizować. Naszym zadaniem jest przede wszystkim wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Warto w tym miejscu podkreślić, że jesteśmy najlepsi w swojej branży. Gwarantujemy profesjonalnie wykonane elementy.